K40NF22SD00V3 KYDOS TV BASIC 40''
με ΦΠΑ
e-karonis-e-energy.png
Ποσότητα
Παράδοση σε 1–3 ημέρες
Αποστολή με δικά μας μέσα
Ασφαλείς Πληρωμές
Άτοκες Δόσεις
Credit module TBI Bank 1.0.10
Kydos 40″ Full HD LED TV K40NF22SD00V3
Μάρκα Kydos
Μοντέλο K40NF22SD00V3
Διαγώνιος οθόνης 40″
Ανάλυση Full HD 1920 x 1080
Τεχνολογία οθόνης LED / Direct LED
Ρυθμός ανανέωσης 50/60Hz
Γωνία θέασης 178° / 178°
Ήχος Stereo 2.0
Ισχύς ηχείων 2 x 8W
HDMI 3 θύρες
USB 1 θύρα USB
Λοιπές συνδέσεις CI, AV In, έξοδος ακουστικών, ψηφιακή έξοδος ήχου
Τηλεοπτικός δέκτης DVB-T2
Δορυφορικός δέκτης Ναι
Hotel Mode Ναι
Smart TV Όχι
VESA 200 x 200 mm
Διαστάσεις χωρίς βάση 902 x 87 x 517 mm
Διαστάσεις με βάση 902 x 173 x 559 mm
Βάρος Περίπου 7 kg
KYDOS
19 Προϊόντα
Χαρακτηριστικά
Ενεργειακή Κλάση
E
Εύρος οθόνης
από 40 έως 49 ίντσες
Ανάλυση Οθόνης
Full HD
Μέγεθος Οθόνης
40"